Nowy Rok Szkolny 2017/2018

Aktualności - Rok 2017/2018

Witajcie w nowym roku szkolnym:)

Niezmiennie wraz z początkiem nowego roku szkolnego 2017/2018 wszystkim Uczniom życzymy ciekawie spędzonych dni w szkole, które pozwolą Wam poznawać coraz to nowsze obszary otaczającego Was życia, odkrywać talenty i pasje. Życzymy Wam, aby szkoła stała się dla Was miejscem wspaniałej przygody.

Nauczycielom, Pracownikom oświaty i Rodzicom życzymy radości z towarzyszenia dzieciom w ich rozwoju, zrozumienia i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych. Niech ten rok przyniesie Wszystkim wiele satysfakcji zawodowej i osobistej.

Dyrekcja i Pracownicy PPP w Węgorzewie

   

Węgorzewska Kuźnia Talentów - Prof. Marek Józefowicz

Doradztwo zawodowe - Węgorzewska Kuźnia Talentów

5 maja 2017 r. w ramach Węgorzewskiej Kuźni Talentów odbyło się spotkanie z dr hab. Marek Józefowiczem Prof. nadzwyczajnym Uniwersytetu Gdańskiego, pracującego na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki w Instytucie Fizyki Doświadczalnej w Zakładzie Fotofizyki Molekularnej i Dydaktyki Fizyki. Profesor Józefowicz spotkał się z uczniami klas pierwszych oraz członkami Klubu Fizyków Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie. Bardzo miło było nam gościć tak wybitnego Absolwenta węgorzewskiego liceum oraz wsłuchać tak pasjonującego wykładu.
Dziękujemy

   

XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

Aktualności - Rok 2016/2017

XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski w Sobiechach w tym roku odbył się pod hasłem "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA".

>>Przejdź do galerii<<

   

Głośne czytanie 2017

Aktualności - Rok 2016/2017

W poniedziałek ( 24 kwietnia 2017 r)  w samo południe w WCK, już po raz piąty odbyło się „ Głośne czytanie”. Tym razem były to wybrane bajki i satyry Ignacego Krasickiego. Organizatorem imprezy była biblioteka ZSZ w Węgorzewie, a czytali przedstawiciele powiatu i miasta na czele z Panią Starostą Haliną Faj i Panem Burmistrzem Krzysztofem Piwowarczykiem, przedstawiciele wojska, straży pożarnej i straży granicznej, dyrektorzy i przedstawiciele nauczycieli węgorzewskich i okolicznych szkół wraz z uczniami oraz pracownicy różnych instytucji. Wszyscy uczestnicy wkładali wiele serca i zaangażowania w czytany tekst, a niektórzy robili to wręcz po mistrzowsku, co nagrodzone zostało gromkimi brawami widowni. Poradnię w tym roku reprezentowała Pani Marta Hruszka.

   

Strona 5 z 23