Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

Aktualności - Rok 2017/2018

 

30 sierpnia 2017 r. w Ełku miało miejsce uroczyste wręczenie aktów nadania stopni awansu zawodowego nauczycielom dyplomowanym. W uroczystości nadania aktów z udziałem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Wicekuratora Wojciecha Cybulskiego wzięły udział również dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Węgorzewie Jolanta Aleksandra Rodzewicz oraz Marta Hruszka i Agnieszka Korzeniecka, nauczycielki, które odebrały z rąk wicekuratora akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Gratulujemy!

 

Zobacz więcej zdjęć

   

Zgłoszenie na zajęcia

Aktualności - Rok 2017/2018


 

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W WEGORZEWIE

przyjmuje zgłoszenia na

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE*:

· LOGOPEDYCZNE

· KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

· SOCJOTERAPEUTYCZNE

do dnia 15 września 2017 r.

Więcej: Zgłoszenie na zajęcia

   

Nowy Rok Szkolny 2017/2018

Aktualności - Rok 2017/2018

Witajcie w nowym roku szkolnym:)

Niezmiennie wraz z początkiem nowego roku szkolnego 2017/2018 wszystkim Uczniom życzymy ciekawie spędzonych dni w szkole, które pozwolą Wam poznawać coraz to nowsze obszary otaczającego Was życia, odkrywać talenty i pasje. Życzymy Wam, aby szkoła stała się dla Was miejscem wspaniałej przygody.

Nauczycielom, Pracownikom oświaty i Rodzicom życzymy radości z towarzyszenia dzieciom w ich rozwoju, zrozumienia i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych. Niech ten rok przyniesie Wszystkim wiele satysfakcji zawodowej i osobistej.

Dyrekcja i Pracownicy PPP w Węgorzewie

   

Węgorzewska Kuźnia Talentów - Prof. Marek Józefowicz

Doradztwo zawodowe - Węgorzewska Kuźnia Talentów

5 maja 2017 r. w ramach Węgorzewskiej Kuźni Talentów odbyło się spotkanie z dr hab. Marek Józefowiczem Prof. nadzwyczajnym Uniwersytetu Gdańskiego, pracującego na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki w Instytucie Fizyki Doświadczalnej w Zakładzie Fotofizyki Molekularnej i Dydaktyki Fizyki. Profesor Józefowicz spotkał się z uczniami klas pierwszych oraz członkami Klubu Fizyków Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie. Bardzo miło było nam gościć tak wybitnego Absolwenta węgorzewskiego liceum oraz wsłuchać tak pasjonującego wykładu.
Dziękujemy

   

Strona 7 z 25