ALCHEMIA - trening twórczego myślenia - zajęcia pobudzające innowacyjność

Aktualności - Rok 2016/2017

Na terenie przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu Powiatu Węgorzewskiego od dwóch lat prowadzimy dla dzieci z oddziałów przygotowania przedszkolnego oraz klas I warsztaty pobudzające innowacyjność pt. ALCHEMIA - trening twórczego myślenia. Zajęcia cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i towarzyszących im wychowawcom.

Zajęcia prowadzą Panie Agnieszka Korzeniecka (psycholog) oraz Pani Marta Hruszka (pedagog).
   

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016

Doradztwo zawodowe - Doradztwo zawodowe

W dniach 17 - 21 października 2016 r. Zespół  Doradców Zawodowych Poradni Psychologiczno - PEdagogicznej w Węgorzewie, Panie: Marta Hruszka oraz Marta Sauter zorganizowały we współpracy ze szkołami ponadgimnazjalnymi i gimnazjami z terenu Powiatu Węgorzewskiego Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem "Nowe wyzwania rynku pracy".

Sprawozdanie z OTK 2016.

   

Węgorzewska Kuźnia Talentów - Dawid Potoczny

Doradztwo zawodowe - Węgorzewska Kuźnia Talentów

W ramach Węgorzewskiej Kuźni Talentów 19 października 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Węgorzewie odbyło się spotkanie z absolwentem tej szkoły - Dawidem Potocznym, trenerem personalnym, dietetykiem sportowym, doradcą suplementacji;

>>Zobacz więcej zdjęć<<

   

Węgorzewska Kuźnia Talentów - Hubert Jarczak

Doradztwo zawodowe - Węgorzewska Kuźnia Talentów

W ramach Węgorzewskiej Kuźni Talentów 20 września 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Węgorzewie odbyło się spotkanie z absolwentem tej szkoły - aktorem Hubertem Jarczakiem, który studiował fizykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale zrezygnował i w 2009 ukończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W 2007 zajął również pierwsze miejsce w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w Koszalinie w kategorii studenci szkół teatralnych i aktorzy.

Grał w wielu spektaklach teatralnych oraz takich filmach jak: "Barwy szczęścia", "Pierwsza miłość", "Komisarz Alex".

   

Strona 9 z 25