Aktualności - Rok 2015/2016

Witajcie w nowym roku szkolnym:)

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego 2015/2016 wszystkim Uczniom życzymy ciekawie spędzonych dni w szkole, które pozwolą Wam poznawać coraz to nowsze obszary otaczającego Was życia, odkrywać talenty i pasje. Życzymy Wam, aby szkoła stała się dla Was miejscem wspaniałej przygody.

Nauczycielom, Pracownikom oświaty i Rodzicom życzymy radości z towarzyszenia dzieciom w ich rozwoju, zrozumienia i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych. Niech ten rok przyniesie Wszystkim wiele satysfakcji zawodowej i osobistej.

Dyrekcja i Pracownicy PPP w Węgorzewie

   

Zajęcia specjalistyczne

Aktualności - Rok 2015/2016

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W WĘGORZEWIE

przyjmuje zgłoszenia na

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE*:

  • LOGOPEDYCZNE
  • KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE
  • SOCJOTERAPEUTYCZNE

do dnia 11 września 2015 r.

Rodzice, którzy chcą zgłosić dziecko na zajęcia, mogą zrobić to osobiście w sekretariacie Poradni lub pobrać druk ze strony (pobierz druk). O zakwalifikowaniu na zajęcia rodzice/opiekunowie zostaną poinformowani telefonicznie.

Z poważaniem

Jolanta Rodzewicz

Dyrektor PP-P

w Węgorzewie

*udział w zajęciach jest nieodpłatny.

   

Dyplom Laureata OTK 2015 dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgorzewie

Doradztwo zawodowe - Doradztwo zawodowe

   

Węgorzewska Kuźnia Talentów - Piotr Bułakowski

Doradztwo zawodowe - Węgorzewska Kuźnia Talentów

W ramach Węgorzewskiej Kuźni Talentów 30 kwietnia 2015 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Węgorzewie odbyło się spotkanie z absolwentem tej szkoły - Panem Piotrem Bułakowskim, reporterem radia RMF FM w Olsztynie, Absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Doświadczenie dziennikarskie Piotr zbierał m.in. w Radiu UWM FM, gdzie współpracował z redakcją muzyczną, prowadził pasma poranne i popołudniowe, był również wydawcą redakcji publicystyczno-informacyjnej i autorem kilku audycji autorskich m.in. Rockowej Piekarni i Szpuli - audycji filmowej. W Gazecie Olsztyńskiej pracował jako wydawca serwisów internetowych, współtworzył również portal muzyczny Gramy to.

Mimo przeprowadzki do Olsztyna, nadal związany z rodzinnym Węgorzewem, gdzie od kilku lat współtworzy największy w tej części Polski festiwal rockowy. Juror m.in. na festiwalach Unique Rock Festival w Morągu, Kierunku Olsztyn, Seven Festival i Fest Muzie.

 

Przejdź do galerii

   

Strona 10 z 21