„Zdolny jestem niesłychanie…”

Aktualności - Rok 2013/2014

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Węgorzewie

w ramach

V Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

 

ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci 5 i 6 letnich

z Powiatu Węgorzewskiego pt.

„Zdolny/a jestem niesłychanie”

Celem konkursu jest przedstawienie zdolności dziecka bądź jego wyjątkowego talentu.

 

Prace należy składać do lub nadsyłać na adres:

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

w WĘGORZEWIE

ul. Gen. J. Bema 16 A, 11-600 Węgorzewo

w terminie do 4 października 2013r. do godz. 15.00

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel.87 427-25-03

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

www.poradniawegorzewo.pl

Regulamin konkursu (pobierz)

 


   

Aktualności - Rok 2013/2014


 

 

 

 

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W WĘGORZEWIE

przyjmuje zgłoszenia na

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE*:

  • LOGOPEDYCZNE
  • KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

do dnia 11 września 2013 r.

Rodzice, którzy chcą zgłosić dziecko na zajęcia, mogą zrobić to osobiście w sekretariacie Poradni lub pobrać druk ze strony (pobierz druk). O zakwalifikowaniu na zajęcia rodzice/opiekunowie zostaną poinformowani telefonicznie.

Z poważaniem

Jolanta Rodzewicz

Dyrektor PP-P

w Węgorzewie

*udział w zajęciach jest nieodpłatny.


 

 

   

Aktualności - Rok 2013/2014

Witajcie w nowym roku szkolnym:)

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego 2013/2014 wszystkim Uczniom życzymy ciekawie spędzonych dni w szkole, które pozwolą Wam poznawać coraz to nowsze obszary otaczającego Was życia, odkrywać talenty i pasje. Życzymy Wam, aby szkoła stała się dla Was miejscem wspaniałej przygody.

Nauczycielom, Pracownikom oświaty i Rodzicom życzymy radości z towarzyszenia dzieciom w ich rozwoju, zrozumienia i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych. Niech ten rok przyniesie Wszystkim wiele satysfakcji zawodowej i osobistej.

Dyrekcja i Pracownicy PPP w Węgorzewie   

Węgorzewska Kuźnia Talentów

Doradztwo zawodowe - Węgorzewska Kuźnia Talentów

25 czerwca 2013 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu „Węgorzewskiej Kuźni Talentów”pod Honorowym Patronatem Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Węgorzewskiego.

Celem programu jest podniesienie kompetencji uczniów z zakresu umiejętności planowania ścieżki kariery zawodowej.

Spotkania odbyły się w ZSZ i ZSO w Węgorzewie z Panem Krzysztofem Gawrychem, z wykształcenia pedagog i PR-owiec, z zamiłowania psycholog i socjolog. Jeden z pionierów event marketingu, związany z branżą reklamową od 16 lat. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w Agencji Promocji Jet, Allegro, Nader. Pomysłodawca, współudziałowiec i przez 7 lat dyrektor zarządzający, jednej z największej na rynku agencji eventowej Jet Events. Był jurorem, jak również dwukrotnie nominowanym w konkursie „Osobowości roku branży MICE” organizowanej przez czasopismo MICE Poland. Od 2011 jest członkiem rady nadzorczej spółki giełdowej - Nowoczesna Firma. Juror w konkursie organizowanym przez Media Run „Dyrektor Marketingu Roku”. Realizował projekty i doradzał w zakresie event marketingu między innymi dla: PTK Centertel, ING Bank Śląski. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wykładów, prelekcji i artykułów dotyczących event marketingu. Prywatnie miłośnik marynistyki, sternik jachtowy oraz instruktor żeglarstwa.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Węgorzewskiego. Każdy z dotychczas zaproszonych gości mówił o tym, że to czym zajmuje sie dzisiaj w dużej mierze było uwarunkowane wspaniałą szkołą w jakiej się uczył oraz tym, że w pewnym momencie swojego życia ktoś zainspirował go do podjęcia działania zmierzającego do osiągnięcia celu, który osiągnął...dlatego jesteśmy przekonani, że realizacja tego programu jest właśnie takim spotkaniem z młodymi ludźmi, które niech będzie dla nich tą właśnie inspiracją do podejmowania wspaniałych wyzwań. Zapraszamy do udziału w Programie wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się swoim doświadczeniem ze swoimi młodszymi kolegami.

>>Przejdź do galerii<<

   

Strona 18 z 22